Подати заявку - Competera
>

Опишіть ваш запит

та отримайте максимальну вигоду з Competera

  • Заповніть форму та вкажіть головні виклики, з якими ви зіштовхуєтесь під час переоцінок
  • Обговорення деталей запиту на ознайомчій зустрічі
  • Дізнайтесь про те, як Competera може допомогти вашому бізнесу на прикладі реальних кейсів
  • Отримайте поетапну модель інтеграції системи ціноутворення, адаптовану до потреб вашої компанії

Dashboard

Відгуки наших клієнтів

Ми вважаємо Competera найкращим постачальником програмного забезпечення для ритейлу. Платформа надає доступ для різних інструментів з встановлення цін, зокрема ринкового ціноутворення та ціноутворення на основі попиту з використанням штучного інтелекту. Завдяки запропонованим рішенням Competera, ми легко справляємось як з поточними потребами, так і зі стратегічними завданнями.

Девід Елдер, керівник групи міжнародного розвитку та ціноутворення
Wiggle CRC Group

Система Competera здатна обчислити еластичність попиту, враховуючи ефект канібалізації продажів та сезонність. Це дало нам змогу за три місяці збільшити дохід на 1%

Тетяна Тепляшина, менеджер продукту та бізнес-аналітик
Staples

Час був для нас ключовим фактором, оскільки ми не знали точної дати запуску Amazon у Швеції. Саме тому ми шукали провайдера даних, який зміг би за 24 години після запуску Amazon відслідкувати ціни шведських продавців на маркетплейсі. Competera справилась з цим завданням за 8 годин. Це величезний успіх!

Тронд Самуелсен, комерційний керівник проекту
Elkjop

Розумні алгоритми Competera дозволили нам швидко та ефективно приймати рішення на основі даних, а також зменшити на 50% затрати часу на виконання рутинних завдань. Competera показала як штучний інтелект змінює традиційні процеси та стратегії ціноутворення. В наших планах – розширити використання цих технологій на всіх ринках, де представлена наша компанія.

Джойс Лін, старший керівник e-commerce проектів
Balsam Brands

Competera пропонує відмінне програмне забезпечення для оптимізації цін. Це дає змогу приймати правильні цінові рішення та отримувати повний спектр ринкових даних. Платформа допомагає зробити наші стратегії ціноутворення більш конкурентним, ефективнішими та прибутковішим.

Ірина Христофорова, ціновий аналітик
Leroy Merlin

Платформа Competera допомагає нам контролювати та підтримувати відповідний рівень сприйняття цін, задовольняючи очікування клієнтів. Аналітичні інсайти, що їх генерує платформа дозволяють втілювати місію нашої компанії на практиці: надавати клієнтам унікальний досвід та відмінний сервіс онлайн покупок.

Джулія Роппельт, Стратегічний менеджер із ціноутворення
Keller Sports